Co wpływa na sukces Talent Network?

Co wpływa na sukces Talent Network?Znalezienie wykwalifikowanych specjalistów IT, którzy zajmą się realizacją zaplanowanych projektów, niejednokrotnie wiąże się z koniecznością poświecenia ogromnej ilości czasu i pieniędzy na przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapotrzebowanie na programistów jest wyjątkowo duże, dlatego też firmy chcące zatrudnić tych najbardziej doświadczonych, muszą zaoferować im bardzo wysokie wynagrodzenia oraz szereg benefitów pozapłacowych. Na szczęście, obecnie istnieje prostszy sposób na znalezienie wykwalifikowanej kadry. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie oferuje firma Mindbox w ramach koncepcji Talent Network.

Dlaczego utrzymywanie własnego działu programistów jest wyzwaniem dla wielu firm? 

W tym momencie zapotrzebowanie na usługi programistyczne jest bardzo duże. Firmy działające w tej branży, które chcą mieć w swojej kadrze najlepszych fachowców, muszą ich zachęcić nie tylko wysokimi pensjami, ale również wieloma innymi benefitami. Wszystko to powoduje, że firmy, które istnieją na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, nie mogą sobie pozwolić na utrzymywanie całego działu IT. Na szczęście, istnieje wysoce skuteczne i efektywne rozwiązanie, dzięki któremu można w dalszym ciągu realizować wszystkie procesy IT bez konieczności ponoszenia tak dużych kosztów. O czym mowa? Chodzi tutaj oczywiście o koncepcję Talent Network zaprojektowaną przez firmę Mindbox. 

Talent Network to sieć konsultantów Mindbox. Podejmując współpracę z tą firmą zyskuje się wsparcie szerokiego grona specjalistów z różnych dziedzin. Są oni w stanie nie tylko wziąć aktywny udział w realizacji konkretnego projektu, a nawet mogą podjąć się bycia liderem w danym przedsięwzięciu. Więcej o doświadczeniu Mindbox można przeczytać na https://mindboxgroup.com/pl/

dział programistów

W jakich projektach można uzyskać wsparcie?

Specjaliści Mindbox zrzeszeni w ramach Talent Network posiadają niezwykle szerokie umiejętności i kompetencje. Opanowali oni narzędzia oraz technologie od ponad 100 dostawców z całego świata. Korzystając ze wsparcia specjalistów Talent Network można otrzymać pomoc przy realizacji projektów dotyczących różnorodnych dziedzin, takich jak: 

  • technologie chmurowe,
  • nowoczesna inżynieria oprogramowania, 
  • technologie mobilne,
  • testowanie oprogramowania,
  • systemy wspierające zarządzanie.

Bez względu na to, jaki jest poziom zaawansowania naszego projektu IT, sieć talentów Mindbox z pewnością będzie służyła pomocą w jego zrealizowaniu zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem. 

Jakie są przewagi Mindbox?

Mindbox to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze IT. Od ponad dekady zajmuje się ona realizacją rozmaitych projektów z zakresu nowych technologii wspieranych przez najlepszych fachowców z tej branży. 

Największa siła Mindbox oraz koncepcji Talent Network to właśnie ludzie – wszechstronnie utalentowani, skupieni na nieustannym poszerzaniu zasobu swojej wiedzy oraz doskonaleniu swoich umiejętności w taki sposób, by pomagać kolejnym firmom jak najefektywniej kreować nową rzeczywistość biznesową. Firma działa na 5 kontynentach w ponad 180 państwach na całym świecie. Mindbox do tej pory zrealizowało przeszło 20 tysięcy różnorodnych projektów. O zasięgu i skali działalności firmy świadczy fakt, iż w każdym miesiącu zatrudnia ona około 20 nowych pracowników. 

mindbox

Usługi oferowane w ramach Talent Network 

Usługi oferowane przez najlepszych specjalistów Mindbox w ramach Talent Network mogą mieć różnoraki charakter. Jedną z możliwości jest opcja skorzystania ze wsparcia dedykowanych konsultantów. Są oni delegowani do projektów realizowanych pod nadzorem klienta. Polega to na tym, iż Mindbox dostarcza wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomagają realizować projekty, a skala ich zaangażowania jest ustalana podczas negocjacji. Efekty pracy zatrudnionych specjalistów podlegają następnie wnikliwej ocenie.

Usługi specjalistów Talent Network mogą też być nakierowane na naukę i rozwój kompetencji pracowników danej firmy. Konsultanci w takim przypadku zajmują się coachingiem oraz kierowaniem pracą podległego zespołu. Wspierają także firmę w prowadzeniu rekrutacji do zespołu. 

Inną formą współpracy może być inspiracja i zarządzanie zasobami ludzkimi. Liderzy Mindbox mogą efektywnie kierować zespołem a także przyczyniać się do przyspieszenia procesu budowy wybranych kompetencji w zespole i tworzenia najwłaściwszych praktyk zarządczych.

Więcej informacji o Talent Network można dowiedzieć się na https://mindboxgroup.com/pl/talent-networks/

Sprawdź także:


Dodaj komenatarz