HBO GO – logowanie / rejestracja. Ile kosztuje? Jak zrezygnować z usługi?

HBO GO – logowanie / rejestracja. Ile kosztuje? Jak zrezygnować z usługi?HBO GO to kolejna platforma streamingowa (VOD), która umożliwia internautom oglądanie filmów i seriali online. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze aspekty korzystania z HBO Go – jak logować i rejestrować się w serwisie, ile kosztuje dostęp do HBO oraz jak zrezygnować z usługi po bezpłatnym okresie próbnym lub w trakcie trwania pakietu. Poruszymy i przedstawimy najważniejsze zagadnienia związane z HBO Go.

HBO GO – co to jest? Jak działa?

Większość osób korzystających z internetu na pewno słyszała lub korzystała z Netflix’a. HBO GO działa na podobnej zasadzie, umożliwia dostęp do szerokiej bazy filmów i seriali z możliwością oglądania ich przez internet. Dostęp do wszystkich produkcji dostępnych HBO Go wymaga wykupienia pakietu, dzięki temu uzyskujemy dostęp bez limitu i reklam do całej bazy dostępnej w HBO Go na określony czas. Aktualnie w bazie HBO Go znajduje się ponad 800 filmów i 200 seriali.

Filmy i seriale dostępne w ofercie HBO Go możemy oglądać wielu urządzeniach:

 • Smart TV
 • Tablety
 • Smartfon
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Konsola – XBOX 360, PlayStation 3 i 4
 • Komputer / Laptop

Do swojego konta możemy podłączyć pięć różnych urządzeń, jednak oglądać w tym samy czasie możemy tylko na dwóch urządzeniach.

Najlepsze seriale, które obejrzysz w HBO Go

Baza seriali w HBO Go to ponad 200 tytułów, wiele z nich obejrzymy tylko i wyłącznie dzięki HBO Go. Oprócz własnych produkcji platforma udostępnia nam dostęp do wielu hitów i nowości, specjalnie wyselekcjonowane seriale to znakomity sposób na spędzenie długich jesiennych i zimowych wieczorów. W sieci znajdziemy ranking najlepszych seriali dostępnych w HBO Go. Nasza lista przedstawia najpopularniejsze seriale.

 1. Gra o Tron
 2. Czarnobyl
 3. Kompania braci
 4. Westworld
 5. Mr. Robot
 6. The Walking Dead
 7. Gomorra
 8. Rodzina Soprano
 9. Dexter
 10. Fargo
 11. Wampiry: Dziedzictwo
 12. Wataha
 13. Ślepnąc od świateł
 14. Castle Rock
 15. Młody Sheldon

Pełną listę dostępnych seriali i filmów znajdziemy bezpośrednio na stronie hbogo.pl. Lista ta z miesiąca na miesiąc, powiększą się o kolejne znakomite pozycje oraz własne produkcje HBO.

HBO GO: logowanie /rejestracja. Jak zarejestrować się w serwisie?

Rejestracja w serwisach streamingowych jest bardzo prosta i szybka. Cały proces rejestracji jest tak skonstruowany, aby nie sprawić nikomu trudności. Jeśli chcemy korzystać z usług HBO GO musimy założyć konto w serwisie, aby to zrobić należy pomyślnie przejść proces rejestracji:

 1. pierwszym krokiem jest przejście na stronę hbogo.pl
 2. w prawym górnym rogu znajdziemy dwa przyciski: Rejestracja oraz Logowanie, wybieramy „Rejestracja” w celu założenia nowego konta,
 3. otworzy nam się okno, w którym możemy wybrać sposób rejestracji. Dostępne są dwie opcje: Zarejestruj się z danymi od operatora (ta opcja dostępna jest w przypadku wykupienia abonamentu u operatora) lub Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni (wybieramy tę opcję, jeśli nie posiadamy abonamentu i chcemy przetestować działanie HBO GO),
 4. w następnym kroku wypełniamy dane takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, hasło oraz potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat.
 5. ostatnim krokiem jest podpięcie naszej karty płatniczej w celu opłacenia pakietu. (HBO GO nie pobiera żadnych opłat podczas trwania okresu próbnego.Jeśli nie zrezygnujemy z subskrypcji w ciągu trwania bezpłatnego okresu, automatycznie zostanie ona odnowiona na kolejny miesiąc, co będzie skutkować pobraniem opłaty z naszego konta do czasu kiedy nie zrezygnujemy z usługi).

Ile kosztuje dostęp do HBO GO? Abonament – Cennik

W ostatnim czasie opłaty za korzystanie z HBO Go uległy zmianie, wcześniej subskrypcja miesięczna kosztowała 19,99 zł, a okres próbny dostępny był przez 30 dni. Aktualnie dostęp do HBO Go kosztować nas będzie 24,90 zł miesięcznie. Pierwsza opłata zostanie pobrana z naszego konta po okresie próbnym, który trwa 7 dni. Płatność zostanie pobrana z góry na początku okresu rozliczeniowego. Okres rozliczeniowy w serwisie zależny jest od daty naszej rejestracji.

HBO GO – jak anulować / zrezygnować z subskrypcji?

Ogromnym plusem platform takich jak Netflix oraz HBO Go jest możliwość anulowania opłaty w każdym momencie. Nie jesteśmy związani żadną umową na określony czas tak jak w przypadku kablówki. Z HBO GO możemy zrezygnować, kiedy chcemy, aby anulować subskrypcję należy:

 • zalogować się na swojego konto HBO Go,
 • przejść do Ustawień,
 • następnie wybieramy opcje: Zarządzaj abonamentem > Przejdź do strony rezygnacji,
 • wybieramy – Zrezygnuj z abonamentu, od tego momentu nie zostaną już pobrane żadne płatności z naszego konta za korzystanie z serwisu HBO Go.

Usuwanie konta z HBO Go!

Jeśli zdecydujemy się anulować subskrypcje HBO Go i nie planujemy więcej korzystać z tej platformy VOD. Możemy bez trudu usunąć konto, w tym celu należy wysłać wiadomość do serwisu HBO Go lub naszego operatora usługi – dane kontaktowe znajdziemy w zakładce kontakt – https://hbogo.pl/kontakt. Pamiętaj, że jeśli będziesz chciał ponownie korzystać z HBO Go, będziesz musiał ponownie założyć konto.

Sprawdź także:


1 komentarz

Dodaj komenatarz