Speed Test INEA

Test łącza internetu INEA

Posiadasz internet INEA? Z jakiś przyczyn Twój internet działa wolniej niż zakładałeś? Sprawdź jego aktualną i rzeczywistą prędkość za pomocą strony speed test online. Umożliwa ona sprawdzenie szybkości pobierania oraz wysyłania danych do sieci, a także wysokość ping, czyli opóźnienia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich łącze internetowe jest słabsze i mniej stabilne niż zawarte informacje w umowie. Pomiar speed test możesz wykonać na komputerze, a także telefonie. Sprawdź prędkość internetu INEA.Sprawdzenie szybkości internetu INEA

Na szybkość internetu wpływa wiele czynników między innymi jego lokalizacja, przepustowość czy stabilność łącza i używana technologia przez operatora. Najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie prędkości internetu jest wykonanie pomiaru za pomocą speed test, w kilka sekund tester internetu sprawdzi wydajność naszego internetu. W wynikach otrzymamy średnią prędkość pobierania, wysyłania danych oraz ping, test warto wykonać kilka razy w różnych godzinach, aby pomiary był bardziej wiarygodny i rzetelny.


Jaki internety wybrać? Internet kablowy, dla studenta czy internet mobilny?

Inea w swojej ofercie posiada spory wybór odpowiednich pakietów internetowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Najtańszy internet z prędkością do 100mb/s znajdziemy za 49,90 zł miesięcznie. Jeśli interesuje nas mocniejsze łącze internetowe ceny oscylują w granicach 99,90 zł miesięcznie. Przed zakupem warto zastanowić się jaka prędkość będzie nam potrzeba do pracy lub domu, aby wszystkie urządzenia posiadały stały i niezawodny dostęp do sieci.

Internet INEA - czy warto?

Każdy operatora internetowy ma dobre i złe opinie. Jak to jest z internetem od INEA? W wielu rankingach internetowych na pierwszym miejscu możemy zobaczyć internet INEA. Oznaczać to powinno szybkie i stabilne łącze. Według speedtest.pl średnia prędkość pobierania w przypadku internetu INEA to 94.7 mb/s, a wysyłania danych to 26,43 mb/s co daje znakomity wynik. Warto jednak samemu sprawdzić szybkość internetu, wiele czynników wpływa na jego jakość oraz zasięg łącza.