Speed Test OoklaOokla lider w testowaniu wydajności prędkości internetowej

Ookla to lider w rozwiązaniach technologicznych, firma produkuje Speedtest - narzędzie i sposób na mierzenie wydajności łącza internetowego. Speed Test Ookla jest aktywnie wykorzystywany do badania i testowania szybkości pobierania i wysyłania danych przez nasz internet.

Główną zaletę speedtest Ookla jest fakt, że aplikacja została uruchomiona w celu dokładnych i bezstronnych testów internetu. Operatorzy i dostawcy usług internetowych na swoich platformach i stronach korzystają z oprogramowania firmy Ookla w celu weryfikacja prędkości internetu mobilnego i kablowego przez swoich klientów.
Speed Test Ookla - Test internetu

Speed Test Ookla dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej, istnieje także aplikacja mobilna, która w wygodny sposób mierzy prędkość internetu mobilnego na smartfonie. Aplikacja mierzy przede wszystkim  aktualną prędkość wysyłania, jak i pobierania danych oraz wysokość ping. W dedykowanych aplikacji otrzymamy także dostęp do historii wykonywanych pomiarów.

 

Za pomocą strony speed test online wykonasz pomiar prędkości internetu Ookla. Sprawdzisz w szybki sposób prędkość dostępnego łącza internetowego. Zweryfikujesz swój internet wraz z danymi przedstawianymi przez operatora.

Speed Test Ookla to internetowy i wydajny tester internetu. Posiadanie stabilnego łącza internetowego, ze stałym dostępem do sieci to coś, czego wymagają klienci każdej sieci. Przepustowość łącza w łatwy sposób sprawdzisz za pomocą speed testów internetowych.