O nas




O stronie SpeedTestOnline.pl




W dobie konsumpcji treści przez szeroko pojęty internet, szybkość prędkości oraz stały dostęp do łącza jest priorytetem. Czy to w domu czy w pracy, internet jest nieodłącznym elementem naszego życia. SpeedTestOnline jest doskonałym narzędziem aby sprawdzić prędkość internetu. Wystarczy zrobić prosty test łącza. Test umożliwia nam weryfikację prędkości pobierania, uploadowania danych oraz opóźnienia w transmisji danych czyli ping.

Niestety na porządku dziennym są obietnice dostawców o szybkim internecie, bez żadnych limitów transferu, niestety często są to słowa bez pokrycia a rzeczywista prędkość znacznie odbiega od tej zadeklarowanej w umowie. Dlatego warto monitorować prędkość łącza czy to na komputerze, smartphonie czy tablecie aby przekonać się o prawdziwych możliwościach swojego internetu.

Dzięki temu, że bardzo dobrze znamy rynek aktualnych dostawców internetowych, naszym celem jest uświadomienie nowych klientów o tym jakie powinni mieć wymagania odnośnie swojego dostawcy.

Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, aby codzienne korzystanie internetu wykorzystać w optymalnych sposób, na naszym blogu znajduje się wiele poradników i artykułów na temat funkcjonowania sieci czy weryfikacji i rezygnacji z umów.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami poprzez stronę kontakt . Po prostu wyślij wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe.