O nas

W dobie konsumpcji treści przez szeroko pojęty internet, szybkość prędkości oraz stały dostęp do łącza jest priorytetem. Czy to w domu czy w pracy, internet jest nieodłącznym elementem naszego życia. Speed Test Online jest doskonałym narzędziem aby sprawdzić prędkość internetu. Wystarczy zrobić prosty test łącza. Test umożliwia nam weryfikację prędkości pobierania, uploadowania danych oraz opóźnienia w transmisji danych czyli ping.

Niestety na porządku dziennym są obietnice dostawców o szybkim internecie, bez żadnych limitów transferu, niestety często są to słowa bez pokrycia a rzeczywista prędkość znacznie odbiega od tej zadeklarowanej w umowie. Dlatego warto monitorować prędkość łącza czy to na komputerze, smartphonie czy tablecie aby przekonać się o prawdziwych możliwościach swojego internetu.

Dzięki temu, że bardzo dobrze znamy rynek aktualnych dostawców internetowych, naszym celem jest uświadomienie nowych klientów o tym jakie powinni mieć wymagania odnośnie swojego dostawcy.

Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, aby codzienne korzystanie internetu wykorzystać w optymalnych sposób, na naszym blogu znajduje się wiele poradników i artykułów na temat funkcjonowania sieci czy weryfikacji i rezygnacji z umów.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami poprzez stronę kontakt . Po prostu wyślij wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe.