Czy używane laptopy poleasingowe mogą być jak nowe? Sprawdź odpowiedź

Czy używane laptopy poleasingowe mogą być jak nowe? Sprawdź odpowiedźZastanawiasz się nad inwestycją w sprzęt komputerowy? Warto więc poznać wszystkie dostępne warianty. Jedną z coraz popularniejszych opcji staje się wybór urządzeń poleasingowych. 

Co to znaczy i czy takie urządzenia są tak samo wydajne, jak nigdy nieużywane komputery? Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Przekonaj się, że laptopy poleasingowe mogą być najlepszą formą zakupu wysokogatunkowo sprzętu o ponadprzeciętnych parametrach. 

Parametry, czyli jakie notebooki poleasingowe są dostępne?

Wydaje Ci się, że nie znajdziesz sprzętu, który spełniałby Twoje oczekiwania pod względem mocy obliczeniowej? Popełniasz więc duży błąd. Notebooki poleasingowe są tak samo zaawansowane i innowacyjne, co sprzęt dostępny w sklepach komputerowych. Wiele firm zmienia swoje urządzenia raz w roku (lub nawet częściej) ze względu na konieczność generowania kosztów z tytułu prowadzenia działalności. Odsprzedają więc oni nowe i niewyeksploatowane urządzenia o parametrach godnych podziwu. 

Konsumenci znajdą więc w ofercie firmy KomputeryMarkowe.pl zarówno najwybitniejszych producentów, jak i ich flagowe urządzenia z serii dedykowanej użytkownikom domowym, pracownikom biurowym, specjalistom, czy gamerom. Najlepszym na to przykładem są m.in.:

  • Apple MacBook Air;
  • HP ZBook o rozmiarze 17 cali i wyposażony w 16 Gb pamięci RAM oraz 256 GB dysku SSD;
  • Dell Latitude wyposażony w procesor i7;
  • Razer Blade z procesorem i7, dyskiem SSD 512 GB i rozdzielczością 2560 x 1440 px.

Są to naprawdę ponadprzeciętne laptopy, które poradzą sobie w wielu trudnych przypadkach. Jeśli jesteś ciekaw, co jeszcze znajdziesz na KomputeryMarkowe.pl, wejdź i sprawdź. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut, a kupisz swój wymarzony sprzęt za ułamek jego ceny rynkowej. 

Wydajność wynikająca ze stanu i wieku urządzenia

Czy mimo wszystko efektywność, wydajność i możliwości tych urządzeń nie są mniejsze? Sprzęt elektroniczny również ulega procesom starzenia, co znacznie obniża jego potencjał. Należy jednak pamiętać, że KomputeryMarkowe.pl to zespół specjalistów, którzy satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowników stawiają na pierwszym miejscu. Wszystkie laptopy poleasingowe są więc szczegółowo sprawdzane zarówno pod kątem stanu technicznego, jak i systemu. 

Weryfikacja to jednak nie wszystko, przez co urządzenia przechodzą, nim trafią do sprzedaży. Są one również szczegółowo czyszczone, konserwowane i (jeśli wymaga tego sytuacja) naprawiane. Oczywiście jeśli jakieś elementy były wymieniane lub sprzęt nosi ślady użytkowania (np. drobne zarysowania, wytarty touchpad lub wgniecenia w obudowie), stosowna informacja na ten temat pojawi się w opisie, który dostępny jest w szczegółowej karcie produktu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych możliwości? Warto poznać laptopy poleasingowe osobiście, np. w sklepie KomputeryMarkowe.pl, gdzie czeka na Ciebie wiele fascynujących propozycji. Znajdziesz tam m.in. urządzenia przystosowane do pracy biurowej, zadań specjalistycznych, gamerów, czy użytku domowego. Pamiętaj, że w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości, zawsze do dyspozycji masz zespół ekspertów. Z ich pomocą zakupy staną się formalnością.

Sprawdź także:


1 komentarz

AdamZDodano: 9:23 am - lis 25, 2021

W ostatnim czasie kupiłem laptop poleasingowy i był w świetnym stanie wizualnym oraz technicznym.

Dodaj komenatarz