Kariera w branży technologicznej – Edge1S

Kariera w branży technologicznej – Edge1SJeśli jesteś Database Developerem i marzysz o pracy w różnorodnym i dynamicznym środowisku, powinieneś zainteresować się ofertą Edge1S. To prężnie rozwijająca się firma, funkcjonująca w branży technologicznej, która oferuje swoim pracownikom zarówno rozwój zawodowy, jak i osobisty.

Praca z wieloma klientami

Problemem wielu miejsc pracy  jest brak zmiennych, z którymi często wiąże się wypalenie i nuda. W Edge1S nie można na to narzekać. Decydując się na pracę jako Programista baz danych w tej firmie, decydujesz się na klientów z bardzo różnych branż, m.in. Bankowość, Opieka Zdrowotna, E-commerce czy Ubezpieczenia. To z kolei gwarantuje rozwój i wszechstronność. Co będziesz robić na codzień? Będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji oraz projektowanie i programowanie systemów baz danych. Będzie też możliwość pracy z narzędziami ETL, hurtowniami danych czy rozwiązaniami chmurowymi. Wszystkie projekty w firmie prowadzone są Agailowo.

Jakie wymagania na Database Developera?

Na starcie warto zaznaczyć, że firma szuka pracowników już z doświadczeniem. Nie musi być to duże doświadczenie, ale mile widziane jest około 2 letnie. Ponadto wymagana jest znajomość jednej z relacyjnych baz danych, znajomość narzędzi ETL oraz hurtowni danych. Jeśli możesz się tym pochwalić, nie zwlekaj – aplikuj. Co ciekawe, jako Database Developer, poza pracą stricte projektową, będziesz mieć szansę podzielenia się wiedzą z innymi pracownikami. Możesz brać też udział w rozmowach rekrutacyjnych. Edge1S to nie korporacja, a miejsce nastawione na ludzi i ich pasję do działania.

Wchodzę w to!

Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów. Rozmowa z Talent Aquisition Coordinatorem, który opowie Ci co nieco o firmie i stanowisku. Następnie Technical check, czyli sprawdzenie Twoich umiejętności i doświadczenia przez rekrutera technicznego. I ostatni etap, Project interview. Bo ważna jest nie tylko posiadana wiedza, ale i dopasowanie do zespołu.

Wybierz lokalizację dla siebie

Jeśli interesuje Cię praca i rozwój w strukturach firmy Edge1S, nie ma na co czekać. To miejsce otwarte na świeże pomysły, nowych i ambitnych ludzi z pasją. Dopasuj lokalizację do swoich preferencji. Firma posiada siedziby w aż trzech miastach polski – Warszawa, Lublin i Kraków.

Po szczegółowe informacje zapraszamy tutaj: https://edge1s.com/pl/kariera/database-developer-w-edge1s/

Sprawdź także:


Dodaj komenatarz