Gdzie oglądać filmy online za darmo? Lista najlepszych stron 2020!

Gdzie oglądać filmy online za darmo? Lista najlepszych stron 2020!


Każdy z nas uwielbia chodzić do kina czy oglądać filmy online w internecie. W ostatnich kilku latach w Polsce znacznie poszerzyła się oferta i baza filmów dostępnych za pośrednictwem internetu. Dużą rolę odegrała w tym rozwój serwisów VOD – rozwój Netflixa, Player czy CDA Premium. Każdy z tych serwisów oferuję możliwość oglądanie najnowszych filmów bez limitu w jakości HD na smartfonie, tablecie czy komputerze. Wystarczy dostęp do internetu i możemy oglądać lub pobrać ulubiony film na komputer, który obejrzymy później np. w czasie podróży pociągiem.

Popularne serwisy VOD dostępne w Polsce!

Rozwój serwisów VOD w Polsce znacznie przyspieszył. Za sprawą Netflixa, którego oferta jest najciekawsza ze wszystkich serwisów, cieszy się on także największą popularnością. Tuż za nim plasuje się HBO GO, Player czy TVP VOD. Dużym zainteresowaniem cieszy się także znane i lubiane CDA, od pewnego czasu w swojej bazie CDA Premium udostępniają za symboliczną opłatą legalne materiały audiowizualne – baza filmów online bez limitu liczy już blisko 6300 pozycji. Także jest w czym wybierać i co oglądać. Od pewnego czasu o swoją pozycję z filmami online walczy platforma Disney+ z filmami i bajki Walta Disneya, której kolekcja jest naprawdę imponująca. Facebook także zainteresowałem się streamingiem wydarzeń sportowych na żywo oraz oglądaniem pełnometrażowych filmów online – w 2017 roku w USA zadebiutowała platforma Facebook Watch. W Polsce premierę miała w 2018 roku podobnie jak w przypadku Disney+.

Strony z filmami online za darmo i bez limitu – 2020

Dla wielu osób oferta serwisów VOD jest zbyt słaba i brakuje najciekawszych premier filmów. Decydują się na oglądanie filmów online za darmo w gorszej w jakości na stronach, które udostępniają często nielegalne kopie materiałów audiowizualnych. Oglądanie ich nie stanowi naruszenie prawa autorskiego jednak udostępnianie jest już nielegalne, za co grozi kara grzywny lub pozbawienie wolności.

Lista znanych stron z darmowymi filmami online bez rejestracji:

  • cda.pl
  • ekinomaniak.tv
  • filman.cc
  • efilmy.tv
  • cda-hd.cc
  • filmninja.ws

Na powyższych stronach bez trudu obejrzymy najnowsze filmy kilka dni po premierze kinowej. Dodatkowym plusem jest oczywiście możliwość oglądania ich bez limitu, rejestracji oraz logowania, a także całkowicie za darmo. Strony z darmowymi filmami online oferują zacznie więcej filmów niż legalne serwisy VOD. To do was należy wybór w jaki sposób i gdzie oglądacie filmy online przez internet.

Sprawdź także:

12 komentarzy

PaulinaDodano: 8:51 pm - Kwi 18, 2020

Na watch-movies.pl obejrzysz najnowsze hity filmowe

krzysiekDodano: 12:25 pm - Maj 6, 2020

ja na netflixie oglądam

bednarzzDodano: 11:34 am - Maj 7, 2020

Ja dużo oglądam na tvp VOD. Lubię polskie kino, a u nich jest go najwięcej. No i u nich nawet nowsze filmy nie kosztują wiele, na pewno taniej niż za bilet w kinie, a można w kilka osób obejrzeć.

PatrycjaDodano: 10:52 am - Maj 13, 2020

Nie mogę obejrzeć after bo wszędzie trzeba płacić kartą A ja nie mam karty i chciałabym obejrzeć za darmo gdzie mogę obejrzeć

Marysia KusztoszDodano: 2:41 pm - Maj 13, 2020

Polecam cdahd.co, fajne nowe filmy w niezlej rozdzielczosci

aniaDodano: 9:15 pm - Maj 22, 2020

Ja ogladam na filmovo.gq

TosiaDodano: 9:32 pm - Maj 31, 2020

A gdzie mogła bym znaleźć fuller house?

Janusz HyckoDodano: 12:20 am - Cze 28, 2020

https://filman.cc najlepszy sam korzystam przetestowałem za darmo premium ale nawet go nie potrzebowałem bo darmowych linków jest od groma wystarczy dobry adblock(openvideo) i można oglądać wszystko za darmo.

AnetaDodano: 12:26 pm - Wrz 8, 2020

Poszukuje ANDERSSONOWIE: PRZYGODA W GRECJI gdzie mogę kupić obejrzeć

NataliaDodano: 9:14 am - Paź 5, 2020

Hej, wiecie może gdzie mogłabym obejrzeć Vin a Vin (uwięzione) z lektorem. POMOCY ! 🙁

Dodaj komenatarz