Szybki Internet symetryczny – sprawdź co to takiego!

Szybki Internet symetryczny – sprawdź co to takiego!Dzisiaj, w dobie digitalizacji, dostęp do szybkiego Internetu wydaje się być czymś absolutnie niezbędnym. Praca, nauka, pasje – to wszystko opiera się najczęściej o treści czerpane z sieci. By móc korzystać z niej bez przeszkód poszukujemy dostawców Internetu, który pozwoli nam na zrealizowanie wszystkich swoich założeń bez zbędnych przeszkód. O tym czym jest szybki Internet, gdzie go poszukiwać oraz na jakie wsparcie możemy liczyć, dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury.

Internet symetryczny – co to takiego?

Internet symetryczny to taki typ łącza, które zapewnia nam jednocześnie tę samą prędkość wysyłania i odbierania danych. To istotna zmiana w stosunku do powszechnego obecnie łącza asymetrycznego, w którym prędkość wysyłania jest niższa. Tutaj – w przypadku światłowodu symetrycznego – możemy przesyłać do sieci duże ilości danych, w krótkim czasie, bez obawy o przepustowość.

Internet dostępny w największych miastach

Światłowodowy Internet oferowany przez firmę S-NET, należącą do grupy Toya dostępny jest w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku. Węzły firmy połączone są z ogólnopolską siecią MPLS S-NET poprzez dedykowane, zduplikowane łącza światłowodowe.

Dzięki temu przesyłany Internet jest szybki i niezawodny. Dodatkowo firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc zapewnić im najwyższy poziom obsługi, w ramach świadczonych usług oferuje swoim Klientom wsparcie 24/7 dedykowanych opiekunów Klienta oraz inżynierów. Czuwają oni nad sprawnością wszystkich oferowanych rozwiązań.

Co oferuje S-NET?

Oferowane przez S-NET pakiety zapewniają klientom biznesowym nielimitowane łącza o przepustowości od 30 MBps do 1 GBps. Z kolei najwięksi klienci korporacyjni mogą korzystać z łącz o przepustowości równej wielokrotności 40 GBps.

Cała sieć bazuje na urządzeniach Juniper, Extreme oraz Huawei a serwery cache Google oraz Akamai zlokalizowane są w krakowskim Data Center S-NET.

Szukając sprawdzonego dostawcy Internetu, już dzisiaj odwiedź stronę: https://www.s-net.pl/dostep-do-internetu i zapoznaj się z ofertą!

Sprawdź także:


Dodaj komenatarz